Sensor: fiber-optic; Oper.mode: transmitter-receiver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E32-T14F 5M
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E32-T14F 5M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: fiber-optic; Oper.mode: transmitter-receiver
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Cable length | 5m |
| Type of sensor | fibre-optic |
| Sensors features | protection |
| Bending radius | 40mm |
| Switch housing | Ø5 |
| Operation mode | transmitter-receiver |