Module: regulator; NTC; temperature; SPST-NO; OUT 2: SPDT; on panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E33NDRR-BVVIWBE
Tootja: ASCON TECNOLOGIC
Tootja tootekood: E33NDRR-BVVIWBE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: regulator; NTC; temperature; SPST-NO; OUT 2: SPDT; on panel
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Mounting hole diameter | 71x29mm |
| Kind of display used | LED |
| Additional functions | DEFROST |
| Kind of temperature sensor | NTC |
| Controlled parameter | temperature |
| Kind of output 1 | SPST-NO |
| The programming method | keypad |
| Kind of output 2 | SPDT |
| Regulation for output 1 | ON-OFF |
| Regulation for output 2 | ON-OFF |