Encoder: incremental; Usup: 12÷24VDC; 1000imp/revol; shaft 6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E40S6-1000-3-T-24
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: E40S6-1000-3-T-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: incremental; Usup: 12÷24VDC; 1000imp/revol; shaft 6mm
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Type of encoder | incremental |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP50 |
| Body dimensions | Ø40x51mm |
| Resolution | 1000imp/revol. |
| Output configuration | push/pull |
| Sensors features | shaft 6mm |
| Switching frequency max | 300kHz |