Encoder: incremental; Usup: 5÷30VDC; 1024imp/revol; shaft 8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E50S8-1024-3-T-1
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: E50S8-1024-3-T-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: incremental; Usup: 5÷30VDC; 1024imp/revol; shaft 8mm
| Supply voltage | 5...30V DC |
| Type of encoder | incremental |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP50 |
| Body dimensions | Ø50x78.3mm |
| Resolution | 1024imp/revol. |
| Output configuration | push/pull |
| Sensors features | shaft 8mm |
| Switching frequency max | 300kHz |