Core: ferrite; E; Mat: 3C94; 8600nH; 205g; 79000mm3; 540mm2; A: 65mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
E65/32/27-3C94
Tootja: FERROXCUBE
Tootja tootekood: E65/32/27-3C94
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Core: ferrite; E; Mat: 3C94; 8600nH; 205g; 79000mm3; 540mm2; A: 65mm
| Material | 3C94 |
| Version | E |
| D dimension | 32.8mm |
| B dimension | 44.2mm |
| A dimension | 65mm |
| C dimension | 20mm |
| E dimension | 22.2mm |
| F dimension | 27.4mm |
| Type of core | ferrite |
| Inductance factor Al | 8.6µH |
| Effective core volume (Ve) | 79000mm<sup>3</sup> |
| Effective core cross-section (Ae) | 540mm<sup>2</sup> |