Encoder: incremental; Usup: 5÷12VDC; 100imp/revol; OUT: NPN; IP50
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E6A2-CWZ3C 100P/R 2M
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E6A2-CWZ3C 100P/R 2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: incremental; Usup: 5÷12VDC; 100imp/revol; OUT: NPN; IP50
| Supply voltage | 5...12V DC |
| Type of encoder | incremental |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP50 |
| Body dimensions | Ø25x46.5mm |
| Resolution | 100imp/revol. |
| Output configuration | NPN |
| Sensors features | shaft 4mm |