Encoder: incremental; Usup: 12÷24VDC; 1000imp/revol; shaft 6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E6C2-CWZ5B-1000 2M
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E6C2-CWZ5B-1000 2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: incremental; Usup: 12÷24VDC; 1000imp/revol; shaft 6mm
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Type of encoder | incremental |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP64 |
| Body dimensions | Ø50x60mm |
| Resolution | 1000imp/revol. |
| Output configuration | PNP |
| Sensors features | shaft 6mm |
| Switching frequency max | 50kHz |