Encoder: incremental; Usup: 5÷12VDC; 2048imp/revol; OUT: linear
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E6C3-CWZ3XH 2048P/R 2M
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E6C3-CWZ3XH 2048P/R 2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: incremental; Usup: 5÷12VDC; 2048imp/revol; OUT: linear
| Supply voltage | 5...12V DC |
| Type of encoder | incremental |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Body dimensions | Ø50x58mm |
| Resolution | 2048imp/revol. |
| Output configuration | linear |
| Sensors features | shaft 8mm |