Encoder: absolute; Usup: 5÷12VDC; 360imp/revol; OUT: NPN; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E6F-AB3C 360 2M
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: E6F-AB3C 360 2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: absolute; Usup: 5÷12VDC; 360imp/revol; OUT: NPN; IP65
| Supply voltage | 5...12V DC |
| Type of encoder | absolute |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Body dimensions | Ø60x85mm |
| Resolution | 360imp/revol. |
| Output configuration | NPN |
| Sensors features | 10mm shaft |