Core: ferrite; E; Mat: 3C90; 5070nH; 180g; 72300mm3; 392mm2; A: 80mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
E80/38/20-3C90
Tootja: FERROXCUBE
Tootja tootekood: E80/38/20-3C90
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Core: ferrite; E; Mat: 3C90; 5070nH; 180g; 72300mm3; 392mm2; A: 80mm
| Material | 3C90 |
| Version | E |
| D dimension | 38.1mm |
| B dimension | 59.1mm |
| A dimension | 80mm |
| C dimension | 19.8mm |
| E dimension | 28.2mm |
| F dimension | 19.8mm |
| Type of core | ferrite |
| Inductance factor Al | 5.07µH |
| Effective core volume (Ve) | 72300mm<sup>3</sup> |
| Effective core cross-section (Ae) | 392mm<sup>2</sup> |