Display: LCD; alphanumeric; STN Negative; 16x4; blue; LED; 4.75mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EA SER164-NLW
Tootja: DISPLAY VISIONS
Tootja tootekood: EA SER164-NLW
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD; alphanumeric; STN Negative; 16x4; blue; LED; 4.75mm
| Supply voltage | 5V DC |
| Number of characters (columns x lines) | 16x4 |
| Display features | smart |
| Kind of display | alphanumeric |
| Display technology | STN Negative |
| Backgr. colour | blue |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Type of display | LCD |
| Digit height | 4.75mm |
| Character width | 2.95mm |