Display: TFT; 7"; 1024x600; Illumin: LED; Dim: 190x125x18.25mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EA UNITFT070-ATC
Tootja: DISPLAY VISIONS
Tootja tootekood: EA UNITFT070-ATC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 7"; 1024x600; Illumin: LED; Dim: 190x125x18.25mm
| Supply voltage | 3.1...3.5V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Interface | I2C, RS232, SPI, USB |
| Display resolution | 1024x600 |
| Display features | smart |
| Screen size | 7" |
| Kind of display | graphical |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Type of display | TFT |