Display: TFT; 10.1"; 1280x800; Illumin: LED; Dim: 235x161x17.1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EA UNITFT101-A
Tootja: DISPLAY VISIONS
Tootja tootekood: EA UNITFT101-A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 10.1"; 1280x800; Illumin: LED; Dim: 235x161x17.1mm
| Supply voltage | 3.1...3.5V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Interface | I2C, RS232, SPI, USB |
| Display resolution | 1280x800 |
| Display features | smart |
| Screen size | 10.1" |
| Kind of display | graphical |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Type of display | TFT |