Display: TFT; 2.8"; 320x240; Illumin: LED; Dim: 84x58x12mm; 780cd/m2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EA UNITFTS028-ATC
Tootja: DISPLAY VISIONS
Tootja tootekood: EA UNITFTS028-ATC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 2.8"; 320x240; Illumin: LED; Dim: 84x58x12mm; 780cd/m2
| Supply voltage | 3.1...3.5V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Interface | I2C, RS232, SPI, USB |
| Display resolution | 320x240 |
| Display features | smart |
| Screen size | 2.8" |
| Kind of display | graphical |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Window dimensions (H x W) | 57.6x43.2mm |
| Type of display | TFT |