Display: e-paper; 2"; 172x72; Window dimensions: 49.56x22.16mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EA ZEPA20-A
Tootja: DISPLAY VISIONS
Tootja tootekood: EA ZEPA20-A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: e-paper; 2"; 172x72; Window dimensions: 49.56x22.16mm
| Supply voltage | 2.4...3.3V DC |
| Colour | black/white |
| Interface | SPI |
| Number of pins | 24 |
| Dimensions | 59.2x29.2mm |
| Type of pin configuration | 1x24 |
| Display resolution | 172x72 |
| Screen size | 2" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 49.56x22.16mm |
| Type of display | e-paper |
| Ribbon cable pitch | 500µm |