Ball joint; Øhole: 25mm; Thread: M24; Mat: igumid G; Pitch: 2,0; 45Nm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EALM-25
Tootja: igus
Tootja tootekood: EALM-25
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ball joint; Øhole: 25mm; Thread: M24; Mat: igumid G; Pitch: 2,0; 45Nm
| Material | igumid G |
| Length | 129mm |
| Thread | M24 |
| Hole diameter | 25mm |
| Torque | 45Nm |
| Type of mounting element | ball joint |
| ISO standard | 12240 |
| Kind of thread | left hand thread, outside |
| Internal parts material | iglidur® W300 |