Ball joint; Øhole: 10mm; M10; 1.5; right hand thread,outside; 5Nm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EARM-10
Tootja: igus
Tootja tootekood: EARM-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ball joint; Øhole: 10mm; M10; 1.5; right hand thread,outside; 5Nm
| Material | igumid G |
| Length | 62mm |
| Thread | M10 |
| Hole diameter | 10mm |
| Torque | 5Nm |
| Type of mounting element | ball joint |
| ISO standard | 12240 |
| Kind of thread | outside, right hand thread |
| Internal parts material | iglidur® W300 |