Ball joint; Øhole: 30mm; Thread: M30; Mat: igumid G; Pitch: 2,0; 85Nm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EARM-30
Tootja: igus
Tootja tootekood: EARM-30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ball joint; Øhole: 30mm; Thread: M30; Mat: igumid G; Pitch: 2,0; 85Nm
| Material | igumid G |
| Length | 149.5mm |
| Thread | M30 |
| Hole diameter | 30mm |
| Torque | 85Nm |
| Type of mounting element | ball joint |
| ISO standard | 12240 |
| Kind of thread | outside, right hand thread |
| Internal parts material | iglidur® W300 |