Filament lamp: automotive; P43t; 12V; 60/55W; VISIONPRO 50; H4
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EB3472TR
Tootja: ELTA
Tootja tootekood: EB3472TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Filament lamp: automotive; P43t; 12V; 60/55W; VISIONPRO 50; H4
| Power | 60/55W |
| Operating voltage | 12V |
| Colour | transparent |
| Series | VISIONPRO 50 |
| Type of lamp | automotive |
| Light source features | up to 50% more light |
| Kind of handle | P43t |
| Colour temperature | 3400K |