Working lamp; 27W; 1400lm; IP67; Light source: 9x LED; 10÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EB8005
Tootja: ELTA
Tootja tootekood: EB8005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Working lamp; 27W; 1400lm; IP67; Light source: 9x LED; 10÷30VDC
| Operating voltage | 10...30V DC |
| IP rating | IP67 |
| Series | VISIONPRO |
| Application | automotive |
| Power consumption | 27W |
| Type of lamp | working lamp |
| Colour temperature | 6500K |
| Light source | 9x LED |