Tootekood: EC3A12HS-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3A12HS-E
  • Power
  • Operating temperature
Output current 250mA
Mounting SMT
Power 3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 84%