Tootekood: EC3A12M-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3A12M-E
  • Output current
  • Mounting
  • Case
Output current 250mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 3W
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 84%