Tootekood: EC3A15HM-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3A15HM-E
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 125mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 84%
Output current 2 125mA