Tootekood: EC3AB15HMS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3AB15HMS
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 125mA
Mounting SMT
Power 3W
Operating temperature -25...71°C
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 77%
Output current 2 125mA