Tootekood: EC3AE15MS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3AE15MS
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 100mA
Mounting SMT
Power 3W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 15V DC
Efficiency 61%
Output current 2 100mA