Tootekood: EC3AW12HM
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3AW12HM
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Output voltage
  • Insulation voltage
Output current 250mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 3W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 77%