Tootekood: EC3AW12HMS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3AW12HMS
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
Output current 250mA
Mounting SMT
Power 3W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 77%