Tootekood: EC3AW12MS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3AW12MS
Output current 250mA
Mounting SMT
Power 3W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 77%