Tootekood: EC3AW15HMS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3AW15HMS
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 125mA
Mounting SMT
Power 3W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 72%
Output current 2 125mA