Tootekood: EC3SA-05D15N
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SA-05D15N
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 100mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 21.8x9.2x11.1mm
Output voltage 15V DC
Additional functions remote ON/OFF control
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 81%
Output current 2 100mA