Tootekood: EC3SA-12D12
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SA-12D12
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 125mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 21.8x9.2x11.1mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 83%
Output current 2 125mA