Tootekood: EC3SA-12D15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SA-12D15
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 100mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 21.8x9.2x11.1mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 84%
Output current 2 100mA