Tootekood: EC3SA-12S15
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SA-12S15
Output current 200mA
Mounting THT
Case SIP8
Power 3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 21.8x9.2x11.1mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 84%