Tootekood: EC3SB-12S12
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SB-12S12
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
Output current 1.25A
Mounting THT
Case DIP6
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%