Tootekood: EC3SB-12S12S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SB-12S12S
Output current 1.25A
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%