Tootekood: EC3SB-24D12S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SB-24D12S
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 625mA
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Output current 2 625mA