Tootekood: EC3SB-24D15S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SB-24D15S
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 500mA
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%
Output current 2 500mA