Tootekood: EC3SB-24S33S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SB-24S33S
Output current 4A
Mounting SMT
Power 13W
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%