Tootekood: EC3SB-48S15S
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SB-48S15S
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 1A
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%