Tootekood: EC3SBW-48S33
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC3SBW-48S33
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Body dimensions
Output current 4A
Mounting THT
Case DIP
Power 13W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%