Tootekood: EC4A12HMS-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4A12HMS-E
  • Output current
  • Output voltage
  • Insulation voltage
Output current 500mA
Mounting SMT
Power 6W
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%