Tootekood: EC4A12MS-E
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4A12MS-E
Output current 500mA
Mounting SMT
Power 6W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 86%