Tootekood: EC4A15MS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4A15MS
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Mounting SMT
Power 5.7W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 15V DC
Efficiency 81%
Output current 2 190mA