Tootekood: EC4AB12MS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4AB12MS
  • Output current
Output current 470mA
Mounting SMT
Power 5.6W
Operating temperature -25...71°C
Output voltage 12V DC
Efficiency 83%