Tootekood: EC4AB15MS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4AB15MS
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Mounting SMT
Power 5.7W
Operating temperature -25...71°C
Output voltage 15V DC
Efficiency 82%
Output current 2 190mA