Tootekood: EC4AW-48D15H6
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4AW-48D15H6
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Output current 200mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 6W
Operating temperature -40...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 6kV DC
Efficiency 84%
Output current 2 200mA