Tootekood: EC4AW12HMS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4AW12HMS
  • Output current
Output current 470mA
Mounting SMT
Power 5.6W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 82%