Tootekood: EC4AW15HMS
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4AW15HMS
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Mounting SMT
Power 5.7W
Operating temperature -25...71°C
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 80%
Output current 2 190mA