Tootekood: EC4BU-05S12T
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4BU-05S12T
  • Output current
Output current 833mA
Mounting THT
Case DIP6
Power 10W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%