Tootekood: EC4BU-24S33
Tootja: CINCON
Tootja tootekood: EC4BU-24S33
  • Output current
  • Power
  • Operating temperature
Output current 2.5A
Mounting THT
Case DIP6
Power 8.3W
Operating temperature -40...85°C
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 82%